Företagssupport

Förstklassig service för er som använder våra företagstjänster

 

Har du frågor och vill veta mer om våra tjänster? Du kanske har synpunkter, bra eller dåliga, på våra värderingar? Hör gärna av dig till oss så hjälper vi dig. Vi försöker vara tillgängliga till 100%….

 

Synpunkter och frågor på specifika modeller får ni gärna mejla till kundtjanst@bilpriser.se

Kundtjänst

E-post: kundtjanst@bilpriser.se

Jonas Björkman, VD
Tfn: 08-522 43 215 / 0736 – 25 32 15, e-post: jonas.bjorkman@bilpriser.se

Försäljning

Karl Zaar, Key Account Manager
Tfn: 08-522 43 217 / 0736 – 25 32 17, e-post: karl.zaar@bilpriser.se

Marknadsföring/Annonsering

Erik Hjort, E-commerce manager
Tfn: 08-522 43 216 / 0736 – 20 23 03, e-post: erik.hjort@bilpriser.se

Värderingar och research

Christoffer Krook, Värdering & research
Tfn: 08-522 43 218 / 0736 – 25 32 18, e-post: christoffer.krook@bilpriser.se

Tomas Samuelsson, Värdering & research
Tfn: 031-389 88 70
E-post: tomas.samuelsson@bilpriser.se

Bilpriser Intyg

Jens Hasselholm, Värdering
Tfn: 0303-37 31 31,  e-post: jens.hasselholm@bilpriser.se

Rebecca Rådegren Bengtsson, Värdering
Tfn: 0303-37 31 32,  e-post: rebecca.radegren-bengtsson@bilpriser.se

Besöksadress:

KVD Bilpriser AB

Stockholm: Bolidenvägen 18, 121 63 Johanneshov

Göteborg: Ellesbovägen 150, 442 90 Kungälv

Organisationsnummer: 55 67 57-17 98