Kontakt

Har du frågor kring en specifik värdering eller särskilda bilmodeller, vänligen mejla vår kundtjänst på kundtjanst@bilpriser.se.

Adressuppgifter till oss på Bilpriser:
Besöksadress Stockholm: Bolidenvägen 18, 121 63 Johanneshov
Besöksadress Göteborg: Ellesbovägen 150, 442 90 Kungälv
Organisationsnummer: 55 67 57-17 98

VD

Jonas Björkman
Tfn: 010 – 167 32 15 / 0736 – 25 32 15
e-post: jonas.bjorkman@bilpriser.se

Skicka mejl till Jonas

Försäljningschef

Karl Zaar
Tfn: 010 – 167 32 17 / 0736 – 25 32 17
e-post: karl.zaar@bilpriser.se

Skicka mejl till Karl

E-Commerce Manager

Erik Hjort
Tfn: 010 – 167 32 16 / 0761 77 78 00
e-post: erik.hjort@bilpriser.se

Skicka mejl till Erik

Värderingsintyg vid utköp av förmåns- och tjänstebil

Rebecca Rådegren Bengtsson
Tfn: 010 – 167 31 32
e-post: rebecca.radegren-bengtsson@bilpriser.se

Skicka mejl till Rebecca

Värderingar och research

Christoffer Krook
Tfn: 010 – 167 32 18 / 0736 – 25 32 18
e-post: christoffer.krook@bilpriser.se

Skicka mejl till Christoffer

Värderingar och research

Jens Hasselholm
Tfn: 010 – 167 31 31 / 0735 58 31 31
e-post: jens.hasselholm@bilpriser.se

Skicka mejl till Jens

Värderingar och research

Markus Carlsson
Tfn: 010 – 167 31 54 / 0735 – 58 31 54
e-post: markus.carlsson@bilpriser.se

Skicka mejl till Markus

Värderingar och research

Tomas Samuelsson
Tfn: 010 – 167 31 46 / 070 161 24 42
e-post: tomas.samuelsson@bilpriser.se

Skicka mejl till Tomas

Stäng